Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
Orbico Sp. z o.o.
Orbico Sp. z o.o.

Orbico Sp. z o.o.

Na OLX od październik 2017

Ostatnio online w dniu 06 czerwca 2024

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia3
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

Orbico Polska, to wiodący dystrybutor ponad 50 marek z różnych kategorii: artykuły gospodarstwa domowego, środki higieny osobistej, żywność, elektronika, zabawki, uroda i styl. Działamy w ramach 5 oddziałów (FMCG, Beauty, Style, Salon Professional, Supply), zatrudniając blisko 1000 Pracowników.

Na co dzień współpracujemy ze znanymi i cenionymi markami. Z pewnością wiele produktów, które dystrybuujemy masz w swoim domu! To dzięki nam na sklepowe półki, a z nich w ręce konsumentów trafiają produkty Clarins, Tangle Teezer, Converse, Dr. Martens, Wella Professionals, OPI, Lavazza, Pampers, Braun, Gillette i wiele innych.

Kierujemy się siedmioma wartościami, które wyznaczają kierunek naszych działań biznesowych, ale i nadają rytm naszej codziennej pracy:

- Stawiamy na zaufanie,

- Mamy pasję do zwyciężania,

- Zachęcamy do podejmowania odpowiedzialności,

- Działamy szczerze i uczciwie,

- Okazujemy szacunek każdej osobie,

- Wysoko cenimy rozwój osobisty,

- Jesteśmy otwarci na zmiany.

Ale Orbico to przede wszystkim LUDZIE!
Znaczna część naszych Pracowników, to osoby, które są związane z firmą od 5, 10, a nawet 25 lat! Jesteśmy dumni z naszych Jubilatów, a oni odpowiadając na pytanie, z czym kojarzy im się praca u nas, wskazują najczęściej stabilną pozycję, możliwości rozwoju i dobrą atmosferę.

Rozwój jest możliwy także dzięki dużej różnorodności stanowisk. Stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy? Możesz rozpocząć u nas swoją karierę (na niektóre stanowiska nie jest wymagane doświadczenie, wystarczy otwartość na naukę). Orbico to też właściwe miejsce, jeśli chcesz rozwijać już nabyte umiejętności, chętnie dzielimy się wiedzą, a dzięki rekrutacjom wewnętrznym dajemy możliwość dokonywania zmiany ścieżki kariery wewnątrz firmy.

W procesie rekrutacyjnym dbamy o przejrzyste zasady, informujemy o liczbie etapów dla danego stanowiska, dla części z nich poza wstępną analizą aplikacji jest to tylko 1 spotkanie z bezpośrednim przełożonym.

Sprawdź poniższe krótkie opisy, by lepiej poznać specyfikę pracy w danym obszarze:


PRZYSZŁA KONSULTANTKO/KONSULTANCIE:
Zapraszamy do świata beauty! Będziesz na co dzień pracować z klientami, doradzać i dzielić się wiedzą na temat produktów znanych
i cenionych marek kosmetycznych i budować długofalowe relacje, dbając przy tym o wizerunek marki :)

PRZYSZŁY PRACOWNIKU SKLEPU:
Zrób krok do świata stylu! Pracując w salonie z produktami znanymi na całym świecie, z branży obuwniczej oraz odzieży lifestylowej, będziesz doradzać klientom, a trendy nie będą miały przed Tobą tajemnic. Zależy nam także, byś jednocześnie dbał/-a o wizerunek salonu.

PRZYSZŁY PRACOWNIKU MAGAZYNU:
Będziesz wspierać procesy magazynowe/logistyczne w jednym z dwóch Centrów Dystrybucyjnych: w Teresinie k. Warszawy (możesz tu skorzystać z bezpłatnego transportu) lub w Robakowie. Aby ułatwiać sobie codzienną pracę – używamy nowoczesnych rozwiązań
i sprzętu oraz korzystamy z automatyzacji tam, gdzie to możliwe. Ostatnia, ale również ważna informacja – nie pracujemy w weekendy :)

Wiemy, że w pracy, poza codziennymi obowiązkami ważne jest też to, co dzieje się wokół. Nasi Pracownicy mają możliwość udziału
w konkursach, wyzwaniach sportowych i aktywnościach budujących zespół. Staramy się także angażować się w pomoc potrzebującym czy wsparcie schronisk dla zwierząt.

Praca u nas to również ciekawe benefity, które odpowiadają na potrzeby Pracowników. Dofinansowanie do wypoczynku („wczasy pod gruszą”), dodatkowe dni płatnego urlopu, możliwość zakupu dystrybuowanych przez nas produktów po niższych cenach, platforma szkoleniowa, czy „baby paka” dla Pracownika, któremu właśnie urodziło się dziecko – to tylko niektóre z nich.

Masz pytania na temat danego stanowiska? Odezwij się do nas!
 

Kontakt

  • Salsy 2
  • 02-823 Warszawa
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu+48 32 325 61 00
  • Strona internetowahttps://orbico.com/pl/

Darmowa aplikacja na Twój telefon